- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 11:45:19
Ultima modificare
01.11.2021 09:25:24
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
Documentele procedurii de achiziție
Bună ziua!
Puteți vă rog încărca proiectul, pentru a putea corect întocmi Devizele.
01.11.2021 10:00
Răspuns la clarificare: Bună ziua, proiectul îl puteți ridica de pe adresa autorității contractante.
Denumirea lotului : Lucrări de placare cu piatră de cosăuți a rondoului
500000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
500,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 11:47:43 - 01.11.2021 11:00:00
25.10.2021 11:47:43 - 01.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 09.11.2021 11:00:00