- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 11:41:34
Ultima modificare
25.10.2021 12:29:52
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_2021(fg).docx
-Anunt de participare
Invitaţie de participare
25.10.2021 11:44:47
Buna ziua, detineti schemele la panouri electrice?
26.10.2021 13:43
Răspuns la clarificare: Shemele la panouri electrice sînt strict numai pentru uz intern de serviciu.
Pentru a efectua masurarile de laborator avem nevoie de shemele electrice nonofilare (inclusiv si schimbarile daca au avut loc), o sa le prezentati OE desemnat cistigator?
27.10.2021 11:11
Răspuns la clarificare: Schemele vor fi prezentate numai operatorului cîștigător.
Denumirea lotului : Servicii de testare a utilajului electric, analiză și consultanță tehnică
66666.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
66,666.67
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 11:44:47 - 29.10.2021 11:00:00
25.10.2021 11:44:47 - 29.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 12:00:00
29.10.2021 11:00:00 - 01.11.2021 12:00:00