- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 11:26:57
Ultima modificare
25.10.2021 11:30:43
MTender ID
Cod CPV
79200000-6
-
Servicii de contabilitate, servicii de audit şi servicii fiscale
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini audit financiar.semnat.pdf
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 11:30:43
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de audit financiar pentru anul 2020-2021
125000 MDL
124,000.00 MDL
Învingător
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
125,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 11:30:43 - 29.10.2021 11:00:00
25.10.2021 11:30:43 - 29.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.10.2021 11:00:00 - 08.11.2021 11:00:00
29.10.2021 11:00:00 - 08.11.2021 11:00:00