- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMP Chisinauproiect
Codul fiscal/IDNO
1003600098931
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Miron Costin 17/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.10.2021 10:13:46
Ultima modificare
01.11.2021 11:46:30
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament şi accesorii pentru computer
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
67000 MDL
ID
a57a0aa0-feab-43bf-be98-aa702ec80ccb
Pas minim
500
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.11.2021 11:15:43 Până la 31.12.2021 11:15:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_bunuri accesorii si echipament computer octombrie.pdf
-
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 10:18:24
anunt_bunuri accesorii si echipament computer octombrie.pdf
Echipament şi accesorii pentru computer
Documentaţie de atribuire
25.10.2021 10:18:24
anunt_bunuri accesorii si echipament computer modificat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 10:44:54
anunt_bunuri accesorii si echipament computer modificat.pdf
Echipament şi accesorii pentru computer
Documentaţie de atribuire
26.10.2021 10:44:54
Buna ziua! Procesorul Intel i5-10400F BOX - 3 buc. nu are nucleu video intergrata. Dvs.solicitati numai 2 buc - VGA RTX 3060Ti/RTX 3070. Dvs. nu aveti nevoie de cartela video sau nucleu video incorporat in al trelea calculator? Multumim.
25.10.2021 11:26
Răspuns la clarificare: Buna ziua, pentru un computer avem cartela video.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
67,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.10.2021 10:18:24 - 30.10.2021 10:00:00
25.10.2021 10:18:24 - 30.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00
30.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00