- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reconstrucția cu reparatie capitală a ”Casei de cultură”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Soluții arhitecturale, lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Soluții arhitecturale, lucrări de executare a pereului și demolarea scărilor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Lucrări de instalare a scaunelor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Lucrări de instalare a scaunelor a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Denumirea lotului : Lucrări de confecționare a îmbrăcămintei scenice inclusive mecanismul scenic a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Lucrări de confecționare a îmbrăcămintei scenice inclusive mecanismul scenic a ”Casei de cultura”, situată r. Ialoveni, s. Bardar
Documentele procedurii de achiziție
-Anunț de participare
Invitaţie de participare
23.10.2021 23:19:49
-Solutii arhitecturale
Specificații tehnice
23.10.2021 23:19:49
-demolarea scarilor
Specificații tehnice
23.10.2021 23:19:49
-confecționarea si instalarea îmbrăcămintei scenice inclusiv mecanismul scenic
Specificații tehnice
23.10.2021 23:19:49
24.10.2021 19:06
Răspuns la clarificare: Pentru fiecare LOT separat sunt atasate caietele de sarcini, cind accesati lotul puteti vedea caiatele de sarcini, asa prevede procedura de plasare a achizitiilor cu mai multe loturi.
25.10.2021 14:34
Răspuns la clarificare: În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune oferta (se va selecta): 1) Pentru mai multe loturi. Se pot face oferte pentru fiecare LOT separat.
27.10.2021 23:09
Răspuns la clarificare: am fact corectarile in caietul de sarcini, va multumim
28.10.2021 00:05
Răspuns la clarificare: Beneficiar:MF-TR Centru Ialoveni Primaria Bardar CODUL IBAN MD98TRPCDR518410A01206AA CODUL FISCAL 1007601007181
28.10.2021 23:35
Răspuns la clarificare: Va rugam sa incercati din nou.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA23.10.2021 23:19:49 - 03.11.2021 12:00:00
03.11.2021 12:00:00 - 08.11.2021 11:00:00