- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Accesorii pentru Rotor-Gene Q
Accesorii pentru Rotor-Gene Q
Accesorii pentru Rotor-Gene Q
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP CRDM
Codul fiscal/IDNO
1003600150196
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. C. Virnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cuznetov Tatiana
Telefonul de contact
+37379705053
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.10.2021 14:06:48
Ultima modificare
23.10.2021 14:15:03
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Obiectul achizițieiAccesorii pentru Rotor-Gene Q
Pentru Rotor-Gene Q
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Obiectul achizițieiAccesorii pentru Rotor-Gene Q
60000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
60,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.10.2021 14:15:03 - 01.11.2021 16:00:00
23.10.2021 14:15:03 - 01.11.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 16:00:00 - 13.11.2021 15:00:00
01.11.2021 16:00:00 - 13.11.2021 15:00:00