- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mobilier
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CSC Dinamo
Codul fiscal/IDNO
1006601000705
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chisinau str. Sciusev 106A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 18:51:38
Ultima modificare
01.11.2021 12:50:55
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Canapea pentru vizitatori
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
11277 MDL
ID
56b033f9-7690-449d-8a8f-4be9f8f7682d
Pas minim
56.38
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 19:54:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Scaun metalic rotativ de oficiu
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
5049 MDL
ID
0a563e73-d188-4eb1-859e-87a9713066d6
Pas minim
25.25
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 19:55:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:18:30
Denumirea lotului : Dulap de cancelarie pentru documente și dosare
Conform specificației tehnice din Anunțul de participare și Desingn proiectul (anexat).
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
25250 MDL
ID
6454f469-ab15-4f99-8c83-517eee3f1cbb
Pas minim
126.25
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 19:00:00 Până la 30.12.2021 19:55:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 02.11.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
41,576.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 18:56:02 - 28.10.2021 15:00:00
22.10.2021 18:56:02 - 28.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.10.2021 15:00:00 - 01.11.2021 16:00:00
28.10.2021 15:00:00 - 01.11.2021 16:00:00