- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Generator electric pe remorcă cu turn de iluminare
Generator electric pe remorca cu turn de iluminare
Generator electric pe remorca cu turn de iluminare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Rezerve Materiale
Codul fiscal/IDNO
1006601000288
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Columna, 118/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 17:10:31
Ultima modificare
22.10.2021 17:19:39
MTender ID
Cod CPV
31100000-7
-
Motoare, generatoare şi transformatoare electrice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Generator electric pe remorca cu turn de iluminare
Generator electric pe remorca cu turn de iluminare
Statut
Activ
Valoarea estimată
533400 MDL
ID
6c547106-6336-4366-a7db-0aea087a6d80
Pas minim
5334
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.11.2021 18:17:17 Până la 31.12.2021 18:17:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare generartor.semnat.pdf
-semnat electronic
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 17:19:39
documentatia standar generator electric pe remorca cu turn de iluminare.semnat.pdf
-semnat electronic
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 17:19:39
documentatia standar generator electric pe remorca cu turn de iluminare.docx
-pentru completare de către operatorii economici.
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 17:19:39
duae_ generator electric.semnat.pdf
- semnat electronic
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 17:19:39
duae_ generator electric.doc
-pentru completare de către operatorii economici.
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 17:19:39
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Generator electric pe remorca cu turn de iluminare
533400 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
533,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 17:19:39 - 02.11.2021 12:00:00
22.10.2021 17:19:39 - 02.11.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.11.2021 12:00:00 - 05.11.2021 12:00:00
02.11.2021 12:00:00 - 05.11.2021 12:00:00