- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație (exclusiv materiale) în toaleta Î.M.Piața Centrală, amplasată în mun.Chișinău, str.Armenească
Lucrări de reparație
Lucrări de reparație
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M „Piața Centrala”
Codul fiscal/IDNO
1003600056726
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Mitropolit Varlaam 63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 14:29:11
Ultima modificare
05.11.2021 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație (exclusiv materiale) în toaleta Î.M.Piața Centrală, amplasată în mun.Chișinău, str.Armenească
Lucrări de reparație
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
100000 MDL
ID
c5bfff65-3bf7-4698-b405-3c82e5822110
Pas minim
1000
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 15:42:08 Până la 31.12.2021 15:42:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 14:51:52 - 27.10.2021 08:00:00
22.10.2021 14:51:52 - 27.10.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 08:00:00 - 05.11.2021 13:00:00
27.10.2021 08:00:00 - 05.11.2021 13:00:00