- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Andrei Bulmag
Telefonul de contact
022256797, 067748246
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 11:06:46
Ultima modificare
22.10.2021 14:46:56
MTender ID
Cod CPV
79810000-5
-
Servicii tipografice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
Statut
Activ
Valoarea estimată
18450 MDL
ID
21765ab1-5576-44de-bd75-231e42909969
Pas minim
184.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.10.2021 11:09:56 Până la 31.12.2021 12:09:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Tipul Cartonului cretat?
22.10.2021 14:53
Răspuns la clarificare: Bună ziua Tipul cartonului sa fie în așa mod, ca sa fie posibil de scris ușor cu pixul (pe lucios, lasă text nescris).
Denumirea lotului : Produse imprimate tipografic - Cartela de evidenta C-2
18450 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
18,450.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 11:10:30 - 25.10.2021 13:00:00
22.10.2021 11:10:30 - 25.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 13:00:00 - 28.10.2021 11:00:00
25.10.2021 13:00:00 - 28.10.2021 11:00:00