- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Moscovei
Codul fiscal/IDNO
1007601007608
Adresa
MD3926,
MOLDOVA,
s.Moscovei,
Cahul,
str.Prieteniei
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Munteanu Agnesa
Telefonul de contact
029975340, 067100709
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 11:03:01
Ultima modificare
22.10.2021 11:25:32
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
Documentele procedurii de achiziție
anunt de particepare.semnat.pdf
anunt de particepare.semnat.pdf-
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 11:25:32
caiet de sarcini.semnat.pdf
caiet de sarcini.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
22.10.2021 11:25:32
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparatia drumului impetruit din comuna Moscovei raionul Cahul
562125.9 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
562,125.90
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 11:25:32 - 05.11.2021 11:00:00
22.10.2021 11:25:32 - 05.11.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.11.2021 11:00:00 - 10.11.2021 10:00:00
05.11.2021 11:00:00 - 10.11.2021 10:00:00