- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de asigurare facultativă CASCO
Servicii de asigurare facultativă CASCO
Servicii de asigurare facultativă CASCO
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul național de securitate publică
Codul fiscal/IDNO
1013601000509
Adresa
MD 2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina, 102
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
22.10.2021 09:45:52
Ultima modificare
22.10.2021 09:49:37
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de asigurare facultativă CASCO
Servicii de asigurare facultativă CASCO
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de asigurare facultativă CASCO
80000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
22.10.2021 09:49:37 - 26.10.2021 09:00:00
22.10.2021 09:49:37 - 26.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00