- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de modernizare a terenurilor de sport (în cadrul bugetării participative)
Lucrări de modernizare a terenurilor de sport (în cadrul bugetării participative)
Lucrări de modernizare a terenurilor de sport (în cadrul bugetării participative)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 15:01:08
Ultima modificare
02.11.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Modernizarea terenului de sport din str. Nicolae Zelinski, 30/9
Modernizarea terenului de sport din str. Nicolae Zelinski, 30/9
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
400650 MDL
ID
fa659920-f12c-4eeb-a459-75fe9e363c30
Denumirea lotului : Modernizarea terenului de sport din bd. Mircea cel Bătrân, 16
Modernizarea terenului de sport din bd. Mircea cel Bătrân, 16
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
99410 MDL
ID
983bf458-6fe1-4fdd-913a-73382e1258d6
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
500,060.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 15:09:25 - 27.10.2021 10:00:00
21.10.2021 15:09:25 - 27.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
27.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00
27.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00