- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Basarabeasca
Codul fiscal/IDNO
1007601005626
Adresa
6702,
MOLDOVA,
or.Basarabeasca,
Basarabeasca,
str. K. Marx, 55
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 14:52:34
Ultima modificare
21.10.2021 14:59:33
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
Statut
Activ
Valoarea estimată
137500 MDL
ID
fc71e63d-5d0a-4862-86fd-78e775e73c02
Pas minim
4125
Termen de valabilitate al contractului
De la 08.11.2021 15:58:19 Până la 31.12.2021 15:58:19
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3).signed.pdf
-
Documentaţie de atribuire
21.10.2021 14:59:33
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Achiziționarea fotolii pentru sala festivă a Școlii de Arte din rl Basarabeasca
137500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
137,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 14:59:33 - 26.10.2021 10:00:00
21.10.2021 14:59:33 - 26.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 10:00:00 - 29.10.2021 10:00:23
26.10.2021 10:00:00 - 29.10.2021 10:00:23