- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de spălare a autovehiculelor - 2022
Servicii de spălare a autovehiculelor - 2022
Servicii de spălare a autovehiculelor - 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Codul fiscal/IDNO
1003600152606
Adresa
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Serviciul achizitii publice
Telefonul de contact
022250809, 022250707
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 09:18:51
Ultima modificare
02.11.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
50112300-6
-
Servicii de spălare a automobilelor şi servicii similare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : 1.Servicii de spălare auto
1.Servicii de spălare auto
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
43000 MDL
ID
8dc26294-0b66-43b2-8b06-a519322dd0f7
Documentele procedurii de achiziție
1.anunt de participare, servicii de spalare auto.pdf
-
Documentaţie de atribuire
21.10.2021 09:24:56
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
43,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 09:24:56 - 28.10.2021 09:00:00
21.10.2021 09:24:56 - 28.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.10.2021 09:00:00 - 02.11.2021 10:00:00
28.10.2021 09:00:00 - 02.11.2021 10:00:00