- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicule
Autovehicule
Autovehicule
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.10.2021 08:40:08
Ultima modificare
25.11.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autoturisme
Autoturisme
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
600000 MDL
ID
c9cb236a-1c51-4b63-b4a0-3eea34b085b1
Pas minim
1000
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.12.2021 03:00:00 Până la 06.01.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunț de participare _achiziț. AUTOTURISME
Anunț de participare _achiziț. AUTOTURISME
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.10.2021 08:48:03
declaratiebeneficiarul efectiv(1)
declaratiebeneficiarul efectiv(1)
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.10.2021 08:48:03
Specificatie pret(1)
Specificatie pret(1)
Criterii de atrebuire/factori de evaluare
21.10.2021 08:48:03
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
21.10.2021 08:48:03 - 01.11.2021 10:00:00
21.10.2021 08:48:03 - 01.11.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.11.2021 10:00:00 - 25.11.2021 10:00:00
01.11.2021 10:00:00 - 25.11.2021 10:00:00