- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Anvelope de iarnă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 215/65 R16
Destinate pentru automobilele de model Dacia Duster 4x4: să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să fie marcajul ,,SUV” sau XL; să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:20:42 Până la 30.12.2021 16:20:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 205/60 R16
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:22:40 Până la 30.12.2021 16:22:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 175/80 R16
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:25:46 Până la 30.12.2021 16:25:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 195/75 R16 C
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:28:33 Până la 30.12.2021 16:28:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 13:55:30
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 185/65 R15
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să fie marcajul ,,REINFORRCED”, literele ,,RF” (anvelope întărită cu o performanță mai mare, ranforsate) să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:42:22 Până la 30.12.2021 16:42:22
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 205/65 R15
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici:eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:44:45 Până la 30.12.2021 16:44:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 195/70 R15 C
Să fie etichetat (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici: eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei); să persiste obligatoriu pictograma muntele cu trei vârfuri și fulgul de zăpadă; fără crampoane; nu se acceptă anvelope (all season).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:46:01 Până la 30.12.2021 16:46:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 14:51:00
Denumirea lotului : Anvelope de iarnă 275/70R 22,5
Pentru autobuz (noul sistem de etichetare ține cont de următoarele caracteristici: eficiența cu privire la economie de carburant, aderența pe carosabilul umed și nivelul de zgomot), reglementarea EC/122/2009; garanție (certificat de conformitate de la uzina producătoare a garanției medie de parcurs a anvelopei).
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:48:27 Până la 30.12.2021 16:48:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:09:30
Denumirea lotului : Anvelope 340 - 457 KИ 80H (13,00-18)
Pentru TAB 80.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 16:49:28 Până la 30.12.2021 16:49:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:28:00
Documentele procedurii de achiziție
Declarație privind confirmarea identității beneficiarilor efectivi
Documentaţie de atribuire
20.10.2021 15:52:08
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.10.2021 15:52:08 - 25.10.2021 14:00:32
25.10.2021 14:00:32 - 28.10.2021 14:30:02