- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Substanțe medicamentoase și consumabile pentru producere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Acidium boricum
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Chlorhexydinum 20%
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Furacilinium
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Kalii Iodium
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Eufilin
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Magnezii sulfat
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Natrii chloridium
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Natrii bromidium
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Novocainum
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Oleium Vaselinium
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Talcum
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Xeroformun
Substanțe medicamentoase
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Peroxid de hidrogen 35%
Medicinal, vas 20-35 kg, ambalaj întunecat, supapă p/u presiune, inel de protecție
Denumirea lotului : Dopuri AB2
consumabile
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Capacele T4
consumabile
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Dopuri T4
consumabile
Statut
Valoarea estimată
ID
Denumirea lotului : Flacon 250-400,00 ml
consumabile
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA20.10.2021 15:28:09 - 01.11.2021 11:00:00
01.11.2021 11:00:00 - 10.11.2021 09:30:00