- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achiziționarea produselor alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză pentru 2022
achiziționarea produselor alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză pentru 2022
achiziționarea produselor alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză pentru 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1003600153131
Adresa
2051,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Luca Carageale, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.10.2021 12:46:13
Ultima modificare
20.10.2021 14:09:37
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1 Produse alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză (norma zilnica de alimentare a unui pacient cu tuberculoza)
Lotul 1 Produse alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză (norma zilnica de alimentare a unui pacient cu tuberculoza)
Statut
Activ
Valoarea estimată
397500 MDL
ID
2ec4744f-4175-44cf-a816-b901d6b483c3
Pas minim
3975
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 15:04:24 Până la 30.12.2022 15:04:24
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
ordin_nr._99-52_a_din_15.02.17-_cu_privire_la_unele_interventii_de_crestere_a_aderentei_la_tratamentul_antituberculos_in_conditii_de_ambulator.pdf
-ordin nr. 9952A din 15.02.2021
Documentaţie de atribuire
20.10.2021 14:09:37
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul 1 Produse alimentare pentru pacienţii bolnavi de tuberculoză (norma zilnica de alimentare a unui pacient cu tuberculoza)
397500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
397,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
20.10.2021 14:09:37 - 26.10.2021 09:00:00
20.10.2021 14:09:37 - 26.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00
26.10.2021 09:00:00 - 29.10.2021 09:00:00