- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Programului Național de prevenire și control a diabetului zaharat pentru anul 2021 (suplimentar)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Insulinum aspartum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut ATC A10AB05 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor.
Insulinum aspartum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut ATC A10AB05 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.11.2021 03:00:00 Până la 30.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Lot2
Insulinum glulisinum 100UI/ml 3ml sol. Inj. în stilou injector preumplut. ATC A10AB06 Forma farmaceutica sol.inj. stilou inject.preumpl. Mod de administrare s/cut. Unitate de masura. Stilou injector preumplut. Termenul de valabilitate restant la momentul livrarii va constitui nu mai puțin de 18 luni.Se accepta medicamente autorizate în RM la momentul deschiderii ofertelor
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.11.2021 03:00:00 Până la 30.12.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 29.10.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare 19.10.21
Specificații tehnice
19.10.2021 17:13:17
invitatie de participare 19.10.21
Specificații tehnice
19.10.2021 17:13:17
Specif tehnice si de pret
Specificații tehnice
19.10.2021 17:13:17
anunt de intentie 19.10.21
Specificații tehnice
19.10.2021 17:13:17
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA19.10.2021 17:13:17 - 23.10.2021 18:00:00
23.10.2021 18:00:00 - 28.10.2021 18:00:00