- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria orașului Călărași
Codul fiscal/IDNO
1007601009004
Adresa
4403,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Mihai Eminescu, 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.10.2021 14:34:15
Ultima modificare
19.10.2021 14:41:48
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Termoizolarea SSRO din or. Călărași
492422.77 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
492,422.77
MDL
Perioada clarificărilor:
19.10.2021 14:41:48 - 25.10.2021 10:00:00
19.10.2021 14:41:48 - 25.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
25.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00
25.10.2021 10:00:00 - 02.11.2021 11:00:00