- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021 ”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1008601000639
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Telefonul de contact
/231/71003
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.10.2021 11:46:01
Ultima modificare
22.10.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
LOTUL I „Lucrări de reparație capitală a depozitelor de produse alimentare din cadrul Centrului de Plasament Temporar și Reabilitare pentru Copii Bălți pentru anul 2021”
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
96000 MDL
ID
d7d78c14-04dc-4160-9f2e-4080db78ca8e
Pas minim
38.4
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 12:49:29 Până la 31.12.2021 12:49:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare privind achizitionarea lucrarilor de reparatie capitala adepozitelor de produse alimentare.pdf
invitatie de participare
Invitaţie de participare
15.10.2021 11:51:20
caiet de sarcini la lucrarie de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare.pdf
caiet de sarcini
Specificații tehnice
15.10.2021 11:51:20
docum standart lucrari de reparatie capitala a depozitelor de produse alimentare din cadrul cptr copii balti.pdf
documentatia standart
Clarificări pentru participanți
15.10.2021 11:51:20
new duae_ro_lucrari de reparatie capitala la deoizitele de produse alimentare.doc
DUAE
Criterii de calificare și de selecție
15.10.2021 11:51:20
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
96,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.10.2021 11:51:20 - 19.10.2021 11:00:00
15.10.2021 11:51:20 - 19.10.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00
19.10.2021 11:00:00 - 22.10.2021 11:00:00