- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
procurarea instrumentelor muzicale și piese pentru acestea
procurarea instrumentelor muzicale și piese pentru acestea
procurarea instrumentelor muzicale și piese pentru acestea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
LICEUL REPUBLICAN DE MUZICA CIPRIAN PORU
Codul fiscal/IDNO
1014620000578
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Kiev1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.10.2021 11:15:52
Ultima modificare
15.10.2021 13:04:24
MTender ID
Cod CPV
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea instrumentelor muzicale și piese pentru acestea
instrumente muzicale și piese pentru acestea
Statut
Activ
Valoarea estimată
237500 MDL
ID
69ede1ce-5f47-41aa-a7c7-e3d32bede24b
Pas minim
2375
Termen de valabilitate al contractului
De la 25.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 25.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_28_09_2021.semnat.pdf
informații generale despre tender
Documentaţie de atribuire
15.10.2021 13:04:24
caiet de sarnici.semnat.pdf
denumirea instrumentelor muzicale și a pieselor acesteea, specificația tehnică a lor
Specificații tehnice
15.10.2021 13:04:24
documentatia_standard_cop.semnat.pdf
informație despre tender
Documentaţie de atribuire
15.10.2021 13:04:24
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Procurarea instrumentelor muzicale și piese pentru acestea
237500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
237,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
15.10.2021 13:04:24 - 20.10.2021 00:00:00
15.10.2021 13:04:24 - 20.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.10.2021 00:00:00 - 23.10.2021 00:00:00
20.10.2021 00:00:00 - 23.10.2021 00:00:00