- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Apă potabilă necesară pentru anul 2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Codul fiscal/IDNO
1003600150783
Adresa
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
13.10.2021 11:14:08
Ultima modificare
10.11.2021 10:48:56
MTender ID
Cod CPV
41100000-0
-
Apă naturală brută
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1. Apă potabilă plată
Ambalaj: butelii din policarbonat cu capacitatea de 19 litri. Culere (dozatoare) în folosinţă gratuită pe toată perioada valabilităţii contractului - 80 bucăţi
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
248000 MDL
ID
1e1f9ce7-d891-4e23-95eb-cc269f2efa3a
Pas minim
2480
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 12:21:25 Până la 30.12.2022 12:21:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 26.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare nou.semnat.pdf
anunt de participare nou
Invitaţie de participare
13.10.2021 11:23:33
documentatia standard .semnat.pdf
documentatia standard
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 11:23:33
Rugăm să reevaluați valoarea estimată pentru această licitație, prețul per butelie 19L.
13.10.2021 12:03
Răspuns la clarificare: grupul de lucru a stabilit valoarea estimativă conform surselor financiare disponibile.
80 culere sau pompe macanice ?
15.10.2021 08:29
Răspuns la clarificare: 80 culere
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
248,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.10.2021 11:23:33 - 19.10.2021 16:00:00
13.10.2021 11:23:33 - 19.10.2021 16:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
19.10.2021 16:00:00 - 25.10.2021 13:00:30
19.10.2021 16:00:00 - 25.10.2021 13:00:30