- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Îngrășăminte minerale (Azofosca)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia de Stat pentru Testarea Soiurilor de Plante
Codul fiscal/IDNO
1006601003854
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare 180, bir.1210
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Braileanu Eugeniu
Telefonul de contact
022-780-056
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.10.2021 10:13:23
Ultima modificare
21.10.2021 00:00:00
MTender ID
Cod CPV
14300000-4
-
Produse anorganice chimice şi îngrăşăminte minerale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Azofosca
Azofosca
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
200000 MDL
ID
f8eb72e4-fc0d-40d0-a2e3-b595e3324f25
Pas minim
4000
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
13.10.2021 11:33:04 - 18.10.2021 00:00:00
13.10.2021 11:33:04 - 18.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 00:00:00 - 21.10.2021 00:00:00
18.10.2021 00:00:00 - 21.10.2021 00:00:00