- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Lucrări de construcție a rețelelor de iluminare stradală str. Chișinăului din mun. Hîncești
Documentele procedurii de achiziție
-ANUNȚ DE PARTICIPARE
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:50:40
-CAIET DE SARCINI
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:50:40
-DOCUMENTAȚIA STANDARD
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:50:40
-ANUNȚ DE PARTICIPARE
Documentaţie de atribuire
18.10.2021 14:23:09
-CAIET DE SARCINI
Documentaţie de atribuire
18.10.2021 14:23:09
-DOCUMENTAȚIA STANDARD
Documentaţie de atribuire
18.10.2021 14:23:09
11.10.2021 15:49
Răspuns la clarificare: Stilpi rotunzi din beton armat H=11m
12.10.2021 11:39
Răspuns la clarificare: Stilpi din beton armat Centrifugati SK-105/5
13.10.2021 13:48
Răspuns la clarificare: Stilpi din beton armat Centrifugati SK-105/5
13.10.2021 09:51
Răspuns la clarificare: Nu avem proiect tehnic Se va repara capital linia existenta cu schimbarea stilpilor si a corpurilor de iluminat SIPul nu se schimba se demonteaza si se monteaza la loc.
13.10.2021 09:52
Răspuns la clarificare: SIPul ramine cel vechi se demonteaza si monteaza la loc
18.10.2021 11:31
Răspuns la clarificare: Deoarece aceste lucrări și le asumă autoritatea contractantă
18.10.2021 11:32
Răspuns la clarificare: Montarea Sip nu se adaugă la manopera.
20.10.2021 10:12
Răspuns la clarificare: piloni analog CK 105-5
21.10.2021 10:23
Răspuns la clarificare: Piloni de beton armat centrifugati analogic cu pilonii SK 105/5(din Ucraina)
21.10.2021 10:23
Răspuns la clarificare: Da daca sint pilonii SB care se produc in Romania.In orice caz trebue sa fie piloni din beton armat centrifugati 10.5m
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.10.2021 11:50:40 - 23.10.2021 10:23:57
23.10.2021 10:23:57 - 01.11.2021 10:23:57