- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Gaz natural metan Gaz lichefiat Benzina A95 Motorina EURO5
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Gaz natural metan
Gaz natural metan
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.11.2021 11:57:27 Până la 31.12.2021 11:57:27
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.11.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Gaz lichefiat
Gaz lichefiat
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 11:59:16 Până la 31.12.2021 11:59:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.11.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Benzina A95
Benzina A95
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 12:02:14 Până la 31.12.2021 12:02:14
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.11.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Motorina EURO5
Motorina EURO5
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.11.2021 12:06:42 Până la 31.12.2021 12:06:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.11.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
-anunt_de_participare_2021.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:07:59
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:07:59
-anunt_de_participar_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:07:59
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:07:59
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 11:07:59
-anunt_de_participare_2021.signed.pdf
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 14:19:39
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 14:19:39
-anunt_de_participar_2021.docx
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 14:19:39
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 14:19:39
-anunt_de_participare_2021.docx
Documentaţie de atribuire
13.10.2021 14:19:39
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA11.10.2021 11:07:59 - 05.11.2021 17:00:00
05.11.2021 17:00:00 - 21.11.2021 10:00:00