- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Echipament si accesorii pentru computer
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P Centrul de Excelenta in Energetica si Electronica
Codul fiscal/IDNO
1016620006150
Adresa
MD 2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Melestiu, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.10.2021 10:05:42
Ultima modificare
11.10.2021 14:03:21
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Echipament si accesorii pentru computer
Dotarea laboratoarelor cu tehnica de calcul
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_1633932347.semnat.pdf
Anunt de participare
Invitaţie de participare
11.10.2021 14:03:21
documentatia_standard_1633932347.semnat.pdf
Documentatia standard
Documentaţie de atribuire
11.10.2021 14:03:21
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Echipament si accesorii pentru computer
532392 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
532,392.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.10.2021 14:03:21 - 21.10.2021 14:00:00
11.10.2021 14:03:21 - 21.10.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
21.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00
21.10.2021 14:00:00 - 01.11.2021 15:00:00