- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Container modular 2,5x2 m, gata echipat (concurs repetat)
Container modular 2,5x2 m, gata echipat (concurs repetat)
Container modular 2,5x2 m, gata echipat (concurs repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
11.10.2021 09:45:25
Ultima modificare
21.10.2021 10:00:07
MTender ID
Cod CPV
44200000-2
-
Produse structurale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Container modular 2,5x2 m, gata echipat (concurs repetat)
Container modular 2,5x2 m, gata echipat (concurs repetat)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
80000 MDL
ID
e40a7a07-753b-4d85-8612-f314e0c1a9fc
Pas minim
1600
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.10.2021 09:58:08 Până la 31.12.2021 10:58:08
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
11.10.2021 09:58:38 - 18.10.2021 10:00:00
11.10.2021 09:58:38 - 18.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:07
18.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:07