- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
achiziționare microbuz
achiziționare microbuz
achiziționare microbuz
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DITS Calarasi
Codul fiscal/IDNO
1014601000034
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Biruintei 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 14:50:59
Ultima modificare
08.10.2021 14:59:47
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : achiziționare microbuz
achiziționare microbuz
Statut
Activ
Valoarea estimată
810000 MDL
ID
0052f108-3787-44e0-aced-7435219dbe68
Pas minim
8100
Termen de valabilitate al contractului
De la 31.10.2021 15:56:42 Până la 31.12.2021 15:56:42
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 01.11.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_microbuz.pdf
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 14:59:47
documentatia_standard_microbuz.docx
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 14:59:47
documentatia_standard_microbuz.pdf
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 14:59:47
documentatia_standard_microbuz.docx
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 14:59:47
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : achiziționare microbuz
810000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
810,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.10.2021 14:59:47 - 18.10.2021 13:00:00
08.10.2021 14:59:47 - 18.10.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 13:00:00 - 29.10.2021 13:00:00
18.10.2021 13:00:00 - 29.10.2021 13:00:00