- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a rosturilor la IMSP AMT Centru (Bloc CCD și bloc CMF-7)
Conform caietului de sarcini
Conform caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 14:27:08
Ultima modificare
21.10.2021 10:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1-Lucrări de reparație a rosturilor la fațada etajul 5 și etajul 6 la IMSP AMT Centru, bloc CCD
Conform caietului de sarcini anexat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
220144 MDL
ID
ed1f9247-0cc0-4579-80d8-e8b5b278e9e0
Denumirea lotului : Lotul 2-Lucrări de reparație a rosturilor la ferestre și finisarea glafurilor exterioare la IMSP AMT Centru, blocCMF-7
Conform caietului de sarcini
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
217086 MDL
ID
5e689ebb-2d3e-4ca0-9669-126eade8892a
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
437,230.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.10.2021 14:35:39 - 14.10.2021 10:00:00
08.10.2021 14:35:39 - 14.10.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00
14.10.2021 10:00:00 - 21.10.2021 10:00:00