- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Fotolii pentru recoltarea singelui
Fotolii pentru recoltarea singelui
Fotolii pentru recoltarea singelui
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sanatate Dubasari
Codul fiscal/IDNO
1003600157793
Adresa
MD-4572,
MOLDOVA,
s.Coşniţa,
Dubăsari,
rl.Dubasari, s.Cosnita, str.Pacii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 14:02:27
Ultima modificare
15.10.2021 15:47:15
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Fotolii pentru recoltarea singelui
Fotolii pentru recoltarea singelui
Statut
Activ
Valoarea estimată
79166.66 MDL
ID
165cf52d-36b3-4cd1-a15c-e376e53c479a
Pas minim
79.17
Termen de valabilitate al contractului
De la 23.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Fotolii pentru recoltarea singelui
79166.66 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
79,166.66
MDL
Perioada clarificărilor:
09.10.2021 11:13:42 - 18.10.2021 00:00:00
09.10.2021 11:13:42 - 18.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.10.2021 00:00:00 - 21.10.2021 00:00:00
18.10.2021 00:00:00 - 21.10.2021 00:00:00