- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Panouri informative pentru instituţiile subordonate DETS sectorul Ciocana anul 2021.
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc. Obligatoriu cu livrare, montare.
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc. Obligatoriu cu livrare, montare.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601009565
Adresa
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Irina Braga Angela Chirița
Telefonul de contact
022499661
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 13:47:53
Ultima modificare
08.10.2021 13:51:19
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Panou informativ
Panou informativ D: 1286,00 mm x1185,12 mm. Ramă PVC+sticlă+lacăt. Mărimea la ramă 1200x1100 mm. Plastic 6 mm; Metal țeava de profil 40x40x3 mm; Copertină; Buzunare A4*4 buc. Buzunare A3*2 buc.
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare - panouri.pdf
anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 13:51:19
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Panou informativ
163333 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
163,333.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.10.2021 13:51:19 - 11.10.2021 09:00:00
08.10.2021 13:51:19 - 11.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.10.2021 09:00:00 - 18.10.2021 12:00:15
11.10.2021 09:00:00 - 18.10.2021 12:00:15