- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 11:36:53
Ultima modificare
08.10.2021 11:44:33
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de reparație și întreținere a automobilelor
100000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.10.2021 11:44:33 - 11.10.2021 12:00:00
08.10.2021 11:44:33 - 11.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
11.10.2021 12:00:00 - 13.10.2021 13:30:29
11.10.2021 12:00:00 - 13.10.2021 13:30:29