- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Afacerilor Interne
Codul fiscal/IDNO
1006601000130
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare, 75
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.10.2021 11:07:18
Ultima modificare
22.10.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI
Lucrări de reparație de hidroizolare a pereților exteriori și interiori a arhivei MAI
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
266666 MDL
ID
02e781c5-d166-49e7-9264-8926ffc20e74
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
266,666.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.10.2021 13:08:44 - 13.10.2021 12:00:00
08.10.2021 13:08:44 - 13.10.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.10.2021 12:00:00 - 22.10.2021 11:00:00
13.10.2021 12:00:00 - 22.10.2021 11:00:00