- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Servicii de demontare și instalare a aparatelor de aer condiționat (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IS "Directia pentru Exploatarea Imobilului"
Codul fiscal/IDNO
1003600164771
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chisinau, str. V.Alecsandri 78
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.10.2021 09:05:29
Ultima modificare
11.10.2021 08:00:00
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de demontare şi de instalare a aparatelor de aer condiţionat
Servicii de demontare şi de instalare a aparatelor de aer condiţionat
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
12000 MDL
ID
30c49479-3f11-462d-bd4b-785c0de33cd8
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
12,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
06.10.2021 10:10:05 - 07.10.2021 15:00:00
06.10.2021 10:10:05 - 07.10.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
07.10.2021 15:00:00 - 11.10.2021 08:00:00
07.10.2021 15:00:00 - 11.10.2021 08:00:00