- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
REACTIVI CHIMICI SI CONSUMABILE DE LABORATOR
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1 Reactive şi consumabile pentru analizatorul automat biochimic A-25 (tip închis)
ASAT (GOT) cu ambalaj special pentru A-25
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 09:00:00
Denumirea lotului : LOT 2 cuva mixer metalic
compatibila German Betip Trombostat,1 canal, , PS,amb5000buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 09:18:30
Denumirea lotului : LOT 3 Cuve pentru ser
2 ml 1000buc /set dimensiuni 13,75*24,90.prezenta mostrei obligatoriu
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 09:37:00
Denumirea lotului : LOT 4 M-52 Diluent 20 l
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 09:55:30
Denumirea lotului : LOT 5 M-52 Diff Lyze, set 4fl x 500ml
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:14:00
Denumirea lotului : LOT 6 M-52 LH Lyze, set 4fl x 100ml
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:32:30
Denumirea lotului : LOT 7 M-53 Probe Cleacner, 1fl x 50ml
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:51:00
Denumirea lotului : LOT 8 material de control 3fl x 3ml.
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 11:09:30
Denumirea lotului : LOT 9 hirtie pentru p/u aparatul Mindray
pentru analizator hematologic Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 11:28:00
Denumirea lotului : LOT 10 HBsAg 96 teste in set
set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 11:46:30
Denumirea lotului : LOT 11 Anti HB core Ag sumar,
set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 12:05:00
Denumirea lotului : LOT 12 Anti HCV sumar
set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 12:23:30
Denumirea lotului : LOT 13 Anti HDV sumar
set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 12:42:00
Denumirea lotului : LOT 14 Ulei de imersie, fl(1l)
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 13:00:30
Denumirea lotului : LOT 15 Ţoliclon Anti-A
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 13:19:00
Denumirea lotului : LOT 16 Toliclon Anti_B
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 13:37:30
Denumirea lotului : LOT 17 Ţoliclon Anti-D Super, fl
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 13:56:00
Denumirea lotului : LOT 18 Tromboplastina -Li
cu substanta activa lichida , ml /HELENA 100ml/1000 determinari
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 14:14:30
Denumirea lotului : LOT 19 Control patologic Helena
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 14:33:00
Denumirea lotului : LOT 20 Control normal Helena
flacon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 14:51:30
Denumirea lotului : LOT 21 Combina 8
pentru aparat Mission U 500
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 15:10:00
Denumirea lotului : LOT 22 Eprubete
cu citrat de sodiu3,8% 2,5ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 15:28:30
Denumirea lotului : LOT 23 Azopiram
Sol. Azopiram, set 4 flacoane, pt 100 ml sol. (2x50 ml)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:00:00
Denumirea lotului : LOT 24 RPR Carbon antigen
set 100 teste ,
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:18:30
Denumirea lotului : LOT 25 vopsea Romanovschi-Gimza
fl de 1000ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.11.2021 01:00:00 Până la 01.04.2022 00:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 22.10.2021 10:37:00
Documentele procedurii de achiziție
ANUNT DE PARTICIPARE SEMNAT
Invitaţie de participare
08.10.2021 10:22:24
ANUNT DE PARTICIPARE WORD
Invitaţie de participare
08.10.2021 10:22:24
DOCUMENTATIE STANDARD REACTIVI SEMNAT
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 10:22:24
DOCUMENTATIE STANDARD REACTIVI WORD
Documentaţie de atribuire
08.10.2021 10:22:24
13.10.2021 09:27
Răspuns la clarificare: cantitatea cuvelor in ambalaj 1000 buc. in documentatia de atribuire s-a efectuat o eroare tehnica (in loc de 5000, trebuie sa fie 1000).
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA08.10.2021 10:22:24 - 14.10.2021 09:00:00
14.10.2021 09:00:00 - 21.10.2021 14:00:00