- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Besghioz
Codul fiscal/IDNO
1007601010725
Adresa
6112,
МОЛДОВА,
с.Бешгёз,
АТО Гагаузия,
Lenin 156
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.09.2021 18:15:19
Ultima modificare
30.09.2021 18:19:30
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
Statut
Activ
Valoarea estimată
348083.33 MDL
ID
98273f25-ea02-4840-842f-12aebe797394
Pas minim
3480.83
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.10.2021 18:00:00 Până la 31.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 11.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
стандартная документация.docx
Стандартная документация
Documentaţie de atribuire
30.09.2021 18:19:30
стандартная документация.docx
Стандартная документация
Documentaţie de atribuire
30.09.2021 18:19:30
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Железобетонные лотки для устройства водопропускных сооружений с доставкой
348083.33 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
348,083.33
MDL
Perioada clarificărilor:
30.09.2021 18:19:30 - 05.10.2021 18:00:00
30.09.2021 18:19:30 - 05.10.2021 18:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
05.10.2021 18:00:00 - 08.10.2021 18:00:00
05.10.2021 18:00:00 - 08.10.2021 18:00:00