- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Conform cerințelor caietului de sarcini
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tiutiunnicov Rodica
Telefonul de contact
068928555
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.09.2021 07:44:23
Ultima modificare
08.10.2021 09:30:00
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de reparație curentă a grupelor sanitare clădirii (lit.A) din str. Korolenco, 7, mun. Chișinău
Conform cerințelor caietului de sarcini
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
78081.24 MDL
ID
6f50ca6d-7efd-4b32-8db4-a642a9512a75
Documentele procedurii de achiziție
anexe pentru ofertanți.docx
-Formulare obligatorii pentru ofertanți
Documentaţie de atribuire
28.09.2021 07:52:50
anunt de participare.docx
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Invitaţie de participare
28.09.2021 07:52:50
anunț de participare.pdf
-invitație de participare și instrucțiuni pentru ofertanți
Invitaţie de participare
28.09.2021 14:48:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
78,081.24
MDL
Perioada clarificărilor:
28.09.2021 07:52:50 - 04.10.2021 09:00:00
28.09.2021 07:52:50 - 04.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 09:00:00 - 08.10.2021 09:30:00
04.10.2021 09:00:00 - 08.10.2021 09:30:00