- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Fiscal de Stat
Codul fiscal/IDNO
1006601001182
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Constantin Tănase 9
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 17:00:26
Ultima modificare
27.09.2021 17:10:02
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
Documentele procedurii de achiziție
declarația privind confirmarea identității beneficiarilor.doc
Declarația privind confirmarea identității beneficiarilor
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:10:02
documentația standard_lucrari-1.docx
Documentația standard de lucrări word
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:10:02
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparații capitale interioare a sediului DDF Căușeni din or. Căușeni str. Păcii, nr. 14
419841.89 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
419,841.89
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 17:10:02 - 02.10.2021 17:30:00
27.09.2021 17:10:02 - 02.10.2021 17:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 17:30:00 - 13.10.2021 09:00:00
02.10.2021 17:30:00 - 13.10.2021 09:00:00