- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Conform documentației de atribuire atașată în sistem
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Hamuri alpinism Ham complet Lanex Profi M-XL, black/red, XPSHPROFI
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:04:25 Până la 31.12.2021 18:04:25
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Mănuşi de alpinism cu degete Petzl CORDEX PLUS
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:05:59 Până la 31.12.2021 18:05:59
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Coardă statică alpinism (11 mm)
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:07:50 Până la 31.12.2021 18:07:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Accesoriu pentru coborâre optar
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:08:50 Până la 31.12.2021 18:08:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 14:55:30
Denumirea lotului : Accesoriu pentru coborâre stop Petzl Stop
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:10:40 Până la 31.12.2021 18:10:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 15:14:00
Denumirea lotului : Blocator Petzl Shunt, B03B - petzl
Conform descrierii în documentația de atribuire atașată
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 17:11:50 Până la 31.12.2021 18:11:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 06.10.2021 15:32:30
Documentele procedurii de achiziție
Formularul F 4.1 și F 4.2
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 17:14:50
29.09.2021 16:23
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Specificațiile tehnice au fost întocmite în sctrictă conformitate cu cerințele autorității contractante, în special al efectivului implicat în exerciții de alpinism. Pe piață pot fi idențificați mai mulți producători și diverse modele de astfel de echipament, spre exemplu: Coardă statică Tendon Alpine 11 mm, Coardă statică Tendon Static 11 mm, L110TS, etc.
29.09.2021 16:29
Răspuns la clarificare: Bună ziua. Denumirea echipamentului solicitat reflectă denumirea hamului complet ,,Lanex Profi M-XL”, dar nu producătorul. În cadrul procedurii de achiziții nu au fost solicitate produsele anumitor producători. Autoritatea contractantă va accepta oferta care corespunde tuturor cerințelor și specificațiilor tehnice solicitate, indiferent de țara de origine și producător.
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA27.09.2021 17:14:50 - 01.10.2021 10:00:00
01.10.2021 10:00:00 - 05.10.2021 10:00:00