- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Agende datate personalizate 2021
Agende datate personalizate 2022 - 200 buc.
Agende datate personalizate 2022 - 200 buc.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția de Stat pentru Proprietatea Intelectuală (AGEPI)
Codul fiscal/IDNO
1015601000112
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str. Andrei Doga, 24/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 16:11:52
Ultima modificare
27.09.2021 16:47:02
MTender ID
Cod CPV
22819000-4
-
Agende
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Agende datate personalizate 2022
Agende datate personalizate 2022 - 200 buc.
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
25000 MDL
ID
b84097c3-8078-4364-911e-3ebfd588ac11
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare_agende_a4_2022_27.09.2021_i.signed.pdf
-
Invitaţie de participare
27.09.2021 16:23:18
anunt_de_participare_agende_a4_2022_27.09.2021_i.signed.pdf
Anunț de participare
Invitaţie de participare
27.09.2021 16:23:18
anunt_de_participare_agende_a4_2022_27.09.2021_i.signed.pdf
-
Invitaţie de participare
27.09.2021 16:35:08
anunt_de_participare_agende_a4_2022_27.09.2021_i.signed.pdf
Anunț de participare
Invitaţie de participare
27.09.2021 16:35:08
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 16:23:18 - 29.09.2021 09:30:51
27.09.2021 16:23:18 - 29.09.2021 09:30:51
Perioada de depunere a ofertelor:
29.09.2021 09:30:51 - 04.10.2021 10:00:00
29.09.2021 09:30:51 - 04.10.2021 10:00:00