- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
apă potabilă ( 0,5L, 1,5L )
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Igor Bzovîi
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 16:09:21
Ultima modificare
27.09.2021 16:13:24
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Apă potabilă - 0,5 L
Apă potabilă, purificată care se extrage din sondă arteziană sau de izvor (necarbogazoasă, carbogazoasă). Ambalaj de 0,5 L, admise la utilizare ca ambalaj pentru lichide alimentare. Trebuie să corespundă exigenţelor prevăzute de “Normele sanitare privind calitatea apei potabile” stabilite în Anexa nr. 2 la Hotărârea Guvernului nr. 934/2007. Ph 6.5-8.5. Mineralizare 0.2-0.5 g/l. Carbogazificare CO2- 3.0- 4.0 g/l. Transportarea bunurilor conform solicitărilor pe adresele: str. A.Russo 11, str.Cozmescu. Standarde de referință: FSSC 22000 - FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION
Statut
Activ
Valoarea estimată
537500 MDL
ID
9da9b214-f67d-4363-8dce-59a9551ba950
Pas minim
5375
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 03:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Apă potabilă - 0,5 L
537500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
537,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 16:13:24 - 02.10.2021 09:00:00
27.09.2021 16:13:24 - 02.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 09:00:00
02.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 09:00:00