- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea îmbrăcămintei pentru anul 2021 (repetat)
Procurarea îmbrăcămintei pentru anul 2021 (repetat)
Procurarea îmbrăcămintei pentru anul 2021 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament pentru persoane vîrstnice și persoane cu dizabilități
Codul fiscal/IDNO
1007601011401
Adresa
4571,
MOLDOVA,
s.Cocieri,
Dubăsari,
str. Țărmului 2B
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 15:37:07
Ultima modificare
01.10.2021 12:30:00
MTender ID
Cod CPV
18200000-1
-
Îmbrăcăminte de exterior
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea îmbrăcămintei
Îmbrăcăminte
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
14084 MDL
ID
d76cec35-bfe4-4dda-a13c-87d3f69b155d
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
14,084.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 15:46:19 - 29.09.2021 12:30:00
27.09.2021 15:46:19 - 29.09.2021 12:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
29.09.2021 12:30:00 - 01.10.2021 12:30:00
29.09.2021 12:30:00 - 01.10.2021 12:30:00