- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea serviciilor de instruire
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză)
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Superior al Procurorilor
Codul fiscal/IDNO
1016601000164
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfînt, 73
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 14:41:08
Ultima modificare
04.10.2021 11:00:00
MTender ID
Cod CPV
80500000-9
-
Servicii de formare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Achiziționarea serviciilor de instruire
Achiziționarea serviciilor de instruire (limba engleză)
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
48333.33 MDL
ID
2d685f7e-68f8-4bad-822d-c1ea57d80acb
Pas minim
483.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 06.10.2021 14:52:02 Până la 31.12.2021 15:52:02
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
48,333.33
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 14:57:48 - 30.09.2021 11:00:00
27.09.2021 14:57:48 - 30.09.2021 11:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 11:00:00
30.09.2021 11:00:00 - 04.10.2021 11:00:00