- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Rechizite de birou pentru a.2022
Rechizite de birou pentru a.2022
Rechizite de birou pentru a.2022
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Sf.Treime
Codul fiscal/IDNO
1003600152592
Adresa
2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Viorel Pocriciuc
Telefonul de contact
+37322438237; +37360740772
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 14:40:12
Ultima modificare
27.09.2021 14:49:30
MTender ID
Cod CPV
30192000-1
-
Accesorii de birou
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Hirtie pentru tehnica de birou A4 (80 gr/m2), 500 foi
Hirtie pentru tehnica de birou A4 (80 gr/m2), 500 foi
Statut
Activ
Valoarea estimată
442930 MDL
ID
deaa19e3-9872-46b2-a751-c95a05b1c562
Pas minim
4429.3
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.01.2022 01:00:00 Până la 31.12.2022 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Hirtie pentru tehnica de birou A4 (80 gr/m2), 500 foi
442930 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
442,930.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 14:49:30 - 04.10.2021 09:00:00
27.09.2021 14:49:30 - 04.10.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 10:00:00
04.10.2021 09:00:00 - 07.10.2021 10:00:00