- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Tehnică de calcul (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DETS Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1007601009967
Adresa
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Stefan Neaga 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 14:10:45
Ultima modificare
28.09.2021 10:27:27
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1
Lotul 1
Statut
Activ
Valoarea estimată
571544 MDL
ID
d12df6cc-801b-448b-bc18-fd5ec703a5d4
Pas minim
5715.44
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.10.2021 14:19:30 Până la 31.12.2021 15:19:30
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.10.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2
Lotul 2
Statut
Activ
Valoarea estimată
47916 MDL
ID
172e4f4e-8c2e-46bd-8ce9-c0ea5afcb930
Pas minim
479.16
Termen de valabilitate al contractului
De la 18.10.2021 14:34:40 Până la 31.12.2021 15:34:40
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.10.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop.docx
Documentația de atribuire
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 14:36:51
Buna ziua, solicitam respectuos ca in specificatiile minime din caietul de sarcini sa inlocuiti in paranteza cerinta de maxim interactiv in minim interactiv din propozitia alaturata: Zona activă a ecranului (maxim interactiv imaginea proiectată) 156,5 cm W x 117,4 cm H, 195,6 cm (77 "") diagonală.
01.10.2021 15:24
Răspuns la clarificare: Avem nevoie de tablă interactivă după aceste date tehnice conform caietuliu de sarcini.
Corectati dimensiunea minima a tablei interactive pe care ati solicitat-o ca fiind minim de 11 cm.
01.10.2021 15:50
Răspuns la clarificare: Da, este indicat corect dimensiunea tablei care o dorim conform caietului de sarcini cu specificațiile tehnice (lățimea 164.4cm x înălțimea 126.2 cm x grosimea 11 cm)
Denumirea lotului : Lotul 2
47916 MDL
Denumirea lotului : Lotul 1
571544 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
619,460.00
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 14:36:51 - 04.10.2021 14:30:00
27.09.2021 14:36:51 - 04.10.2021 14:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
04.10.2021 14:30:00 - 07.10.2021 14:30:00
04.10.2021 14:30:00 - 07.10.2021 14:30:00