- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria orașului Călărași
Codul fiscal/IDNO
1007601009004
Adresa
4403,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
str.Mihai Eminescu, 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 11:46:10
Ultima modificare
27.09.2021 14:36:29
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Termoizolarea SSRO din or. Călărași
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
492422.77 MDL
ID
d22262ec-0779-4b69-83fb-33c0e13edf5e
Pas minim
4924.23
Termen de valabilitate al contractului
De la 13.10.2021 12:31:29 Până la 31.12.2021 13:31:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 12.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia de atribuire (1).docx
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 12:37:41
documentatia de atribuire (1).docx
-documentatia standard
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 12:37:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
492,422.77
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 12:37:41 - 02.10.2021 11:47:10
27.09.2021 12:37:41 - 02.10.2021 11:47:10
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 11:47:10 - 11.10.2021 11:47:10
02.10.2021 11:47:10 - 11.10.2021 11:47:10