- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrări de reparație a unei porțiuni a străzii Centinarului din satul Cojușna, r-nul Strășeni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrări de reparație a unei porțiuni a străzii Centinarului din satul Cojușna, r-nul Strășeni
lucrări de reparație a unei porțiuni a străzii Centinarului din satul Cojușna, r-nul Strășeni
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 11.10.2021 11:55:55 Până la 30.12.2021 12:55:55
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 12.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 11:58:49
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 11:58:49
Caietul de sarcini
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 11:58:49
Documentația standard
Documentaţie de atribuire
30.09.2021 14:56:59
Anunt de participare
Documentaţie de atribuire
30.09.2021 14:56:59
Caietul de sarcini
Documentaţie de atribuire
30.09.2021 14:56:59
28.09.2021 15:54
Răspuns la clarificare: Buna ziua Rechizite bancare Denumirea instituției: Primaria Cojușna Adresa: s.Cojușna, rnul Strașeni str. Mihai Vitezul 225 c/f 1010601000025 MD80TRPCDD518410A01549AA MF-TR Centru-Strașeni BIC: TREZMD2X [email protected] Garanţia pentru ofertă Cont Sef Bivol Margareta 069559280
04.10.2021 08:43
Răspuns la clarificare: Sa corespunda cerintelor conform legislatiei in vigoare
04.10.2021 08:40
Răspuns la clarificare: Toate actele conform anuntului de participare
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA27.09.2021 11:58:49 - 06.10.2021 08:43:43
06.10.2021 08:43:43 - 11.10.2021 09:13:43