- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Achiziționarea - Produse de panificatie , pentru trimestrul IV( octombrie –decembrie) , 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Răspopeni
Codul fiscal/IDNO
1007601004548
Adresa
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
s. Raspopeni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.09.2021 11:17:19
Ultima modificare
29.09.2021 14:15:32
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Produse de panificatie
Produse de panificatie
Statut
Activ
Valoarea estimată
12457.4 MDL
ID
c65f64b0-5907-4dc9-8bca-d41f6d2b015e
Pas minim
436.01
Termen de valabilitate al contractului
De la 07.10.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop.signed.pdf
Documentatia_standard_
Documentaţie de atribuire
27.09.2021 12:04:13
De ce acceptă doar garanție bancară
30.09.2021 10:58
Răspuns la clarificare: Cerința a fost indicată conform documentului -standard , dar in cazul acestei proceduri de achiziție ( suma mică) , garanția bancară nu este obligatorie .
Denumirea lotului : Produse de panificatie
12457.4 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
12,457.40
MDL
Perioada clarificărilor:
27.09.2021 11:42:56 - 02.10.2021 00:00:00
27.09.2021 11:42:56 - 02.10.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.10.2021 00:00:00 - 05.10.2021 00:00:00
02.10.2021 00:00:00 - 05.10.2021 00:00:00